WSTĘPNIAK FABULARNY

Byłe koszary wraz z przylegającym do nich “Wypiździewem” przekształciliśmy w pełnoprawną placówkę ze stałą załogą. Ta odkryła przy okazji jakąś dziwną substancję, którą – oczywiście – nazwaliśmy łyżkonium.. Jej możliwe zastosowania już tylko czekają na odkrycie. Zdążyliśmy dowiedzieć się, że jej trwałość jest ograniczona do jednego, konkretnego tygodnia… Później jest bezużyteczna. Co stanowi kolejną zachętę do odwiedzenia tego miejsca. Nie tylko będzie można spróbować wydobycia łyżkonium, ale również o nim porozmawiać – na konferencji naukowej, która pojawi się w programie. Kontynuując chlubną tradycję, ponownie rozesłaliśmy zaproszenia, by w przedostatnim tygodniu września zebrać się wspólnie i uczcić pierwszy weekend jesieni. Ach, cóż to będą za wczasy!

Jak i poprzednio, przygotowaliśmy dla Was parę atrakcji. W zeszłym roku sukcesem okazał się tzw. Mały Rajd – i tym razem powtórzymy zmagania. Kto tym razem wygra? Dla spragnionych muzyki zorganizujemy dancingi, jak za starych, przedwojennych czasów (ekhm, mowa o wojnie z 2077). Postanowiliśmy wykorzystać fakt, że na Wypiździewie pomykają jakieś dziwne zwierzaki – rezerwujcie już czas na nasze safari! Mało? Okazji do krwawej walki, szabru i handlu również nie zabraknie, podobnie jak do niezobowiązującego odpoczęcia w klapkach i z piwerkiem w ręku. Dla każdego coś dobrego – i nie potrzebujesz fury kapsli by się u nas dobrze zabawić.

Pakujcie więc sakiewki, bierzcie słomkowe kapelusze i parawany i przyjeżdżajcie do ośrodka Alkochemików, zacisznego skrawka (nie)normalności w tym szalonym świecie. Miejsca, gdzie najbardziej uznawaną religią jest nalewka, a walutą lans.

A Ty jak spędzisz swoje wczasy?