PROGRAM

CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
Konferencyjna Boisko Bar Konsolowa Konferencyjna Boisko Bar Konsolowa Konferencyjna Boisko Bar Konsolowa Konferencyjna Boisko Bar Konsolowa
10:00-11:00
11:00-12:00 Szkolenie kierowców fabularnych Turniej Neuroshima Hex Texas Holdem Turniej Potwory w Tokio Turniej Xbox Metal Slug
12:00-13:00 Prelekcja BHP + pierwsza pomoc Runmagedon z łyżką Turniej juggera (ingame)
13:00-14:00 START LARPa! Texas Holdem
14:00-15:00 Konferencja Nauki Postnuklearnej Mały Rajd
15:00-16:00 Turniej w Grzybobranie
16:00-17:00 Texas Holdem (duże stawki)
17:00-18:00 Koniec LARPa!
18:00-19:00 Flanki Wypiździew Talent Szoł (konkurs talentów) Flanki
19:00-20:00 Turniej PS1 Wipeout 2097 Texas Holdem Kurs Pole Dance PS1 Truniej Mortal Kombat
20:00-21:00 Kapsle Dla Kultury (licytacja)
21:00-22:00 Whose Line Is It Anyway? Dansing Prize Fighters
22:00-23:00
23:00-00:00 Karaoke
NON STOP Alkowarcaby Nieustające granie na konsoli Alkowarcaby Nieustające granie na konsoli Alkowarcaby Nieustające granie na konsoli Alkowarcaby Nieustające granie na konsoli

ATRAKCJE INGAME

Atrakcje mające miejsce podczas larpa mogę być przesunięte w czasie lub się nie odbyć w zależności od przebiegu gry.

PIĄTEK

Konferencja naukowa
piątek: 15:00-17:00
gdzie: konferencyjna
prowadzący: Prof. Jan Maria Skłodowski

Profesor Skłodowski kolejny raz zaprasza na konferencję naukową. Zapraszamy zarówno słuchaczy jak i prelegentów. Profesor zaprezentuje wyniki swoich rocznych badań nad łyżkonitem i łyżkonium. Zachęcamy również was do przedstawienia efektów badań naukowych ostatnich miesięcy. Dzielmy się nauką!

SucharCon
piątek: 17:00-19:00
gdzie: konferencyjna
prowadzący: Set

Czy wiesz że z połączenia Flyinga i Shperacza wyjdzie bankomat? Albo że więcej niż dziesięciu cyfronów to liczboni? Być może jesteś w stanie opowiedzieć inne dowcipy, które skutecznie sprowadzają susze i psują pompy głębinowe ? A czy przy okazji jesteś w stanie sypać tymi żartami szybciej, niż nasi sędziowie przeładowują NERFy ? Zgłoś się – przewidziane szokujące przeżycia, porażające zwroty akcji i obowiązkowy ostrokrzew przetaczający się w ciszy przez ulicę…

Konkurs Tańca
piątek: 17:00 -18:00
gdzie: bar
prowadzący: Kara

Opis będzie później, musi zejść z parkietu.

Miss Wypiździewa
piątek: 20:00-23:00
gdzie: bar
prowadzący: Madame Liliane La Fleur

Podczas tego turnusu ośrodek “Grażynka” będzie miał zaszczyt gościć Lilianę La Fleur. Egzaltowana paryżanka zgodziła się pokazać na czym polega francuski szyk i przeprowadzić konkurs piękności. Startować mogą wszyscy niezależnie od genderu.

Armwrestling – zawody
piątek: 00:00-02:00
gdzie: bar
prowadzący: Kara

Pamiętacie tę scenę z “Predatora” jak Arnold zbija pionę z Carlem Weathersem, a ich muskuły rozpierniczają Wam kineskop w telewizorze? Wy też tak możecie! Pokażcie kto ma najwięcej pary w łapie na wastelandzie, biorąc udział w zawodach siłowania się na rękę.

Texas Hold’em
piątek: 15:00-17:00, 18:00-20:00; sobota: 11:00-13:00
gdzie: bar
prowadzący: Żak de Pique

Teksański klincz to najpopularniejsza odmiana pokera – również po Zagładzie. 52 karty, dowolna większa od dwóch liczba graczy i kapsle, które można zarobić, a można też przepuścić, wywołując lament współposiadaczy majątku. Zwłaszcza, jeśli “zainwestujesz” kapsle frakcyjne. Wówczas pamiętaj którędy wiać na Wypiździewo.


SOBOTA

Łyżkon Kombat
sobota: 13:00-16:00
gdzie: w terenie
prowadzący: Nef

To zupełnie nie to co myślisz! Tylko dwóch zawodników, dwie bronie i jedna skrzynia. Nic więcej! Na pewno nic więcej nie zobaczy uczestnik, bowiem będzie tłukł konkurenta na ślepo, jednocześnie unikając wymierzanych przez przeciwnika razów. Rozgrywki odbędą się w systemie pucharowym, a do wygrania interesujące nagrody. Punkt programu odbędzie się tylko jeśli warunki pogodowe na to pozwolą.

Try-Not-To-Laugh Challenge
sobota: 16:00-17:00
gdzie: konferencyjna
prowadzący: Set

Myślisz, że jesteś zabawny? A może słyniesz z tego, że cała Twoja rodzina pięć pokoleń wstecz była agentami Bezbecji i nic Cię nie rozsmieszy? Sprawdźmy to! Stajecie na przeciwko siebie. Rozśmieszany ma usta pełne wody. Rozśmieszający – za zadanie sprawić że rywal się uśmieje w ciągu 30 sekund, bez kontaktu fizycznego. Śmiechniesz, przegrywasz!

 

ATRAKCJE OFFGAME


NON STOP

SALA KONSOLOWA – OTWARTA CODZIENNIE
prowadzący: Velazkez

Zmęczony? Znudzony? Potrzebujesz przerwy? Nie możesz spać? Zawsze można zagrać w grę. W sali konsolowej dostępnych mamy ok. 150 tytułów. Siadaj, bierz pada i graj.
Nasza sala konsolowa otwarta jest dla gości codziennie w godzinach pi razy oko 11:00 – 02:00 dnia następnego. Turnieje przewidziane w programie mogą odbyć się w innych terminach lub wcale – w zależności od zainteresowania Gości ośrodka.


CZWARTEK

Goście Grażynki którzy zameldują się już w czwartek, będa mieli do dyspozycji wszelkie wygody ośrodka – min. bar i salę konsolową. Nasz KO-wiec przygotował również kilka atrakcji, jednak zrozumiemy, jeśli nasi Goście zmęczeni podróżą będą woleli niespiesznie i w spokoju sączyć kawówkę.

Turniej Metal Sluga
czwartek: 18:00-20:00
gdzie: Konsolowa
prowadzący: Velazkez

Jedna z najbardziej udanych i popularnych platformówek w historii gamingu. Dużo strzelania, granatów, i jeszcze więcej strzelania (czy wspomniałem o małpie z uzi?). Kto w określonym czasie zdobędzie więcej punktów wygrywa i przechodzi dalej.

Capture the Crate
czwartek: 18:00-20:00
gdzie: teren
prowadzący: BT

Capture the Crate. Airsoftowe flanki. Dwie drużyny walczą o kratę ustawioną pośrodku pola. Kulki, gaz i baterie to podstawa, jednak jako wpisowe należy wnieść browara.
Gdy jedna drużyna dorwie się do kraty, członek drużyny (tylko jeden na raz!) otwiera jedno piwo i pije je tak długo, jak może. Zajmuje się wyłącznie piwem, nie wolno mu strzelać – natomiast reszta drużyny solidarnie osłania towarzysza w browarze. Drużyna, która dossie się do browarów nie ma respawna (muszą czekać aż ostatnia osoba nie zostanie trafiona). Gdy atakujący odstrzelą wszystkich dojących browary – następuje zamiana ról.

Karaoke
czwartek: 20:00-24:00
gdzie: Konferencyjna
prowadzący: Marta Gebru

Główne karaoke zaplanowane jest na sobotę wieczór, ale nic nie stoi na przeszkodzie by wspólnie zawyć “Kolorowy Wiatr” już w czwartek. Nie ważne, że nie potrafisz śpiewać – cała reszta też nie, a do tego będą mieć nadepnięte etanolem ucho.

Halo, Halo, HALO
czwartek: 22:00-24:00
gdzie: Konsolowa
prowadzący: Velazkez

W niekończącej się walce między siłami UNSC a Covenantem może być tylko jeden wygrany. W emocjonującym split screenie na 4 graczy wyłonimy łyżkonowego mistrza jednej z najpopularniejszych strzelanek pierwszoosobowych.


PIĄTEK

Turniej Neuroshima Hex
piątek: 11:00-13:00
gdzie: Bar
prowadzący:

Neuroshimy HEX nikomu przedstawiać nie trzeba. Turniej najbardziej kultowej gry planszową postapo. Niech wygra najlepszy, liczba miejsc ograniczona.

Rycerze Pustkowi edycja 2 – spotkanie z autorem
piątek: 12:00-13:00
gdzie: Konferencyjna
prowadzący: Paweł Szewc

Gra PPPP (polska, postapokaliptyczna, przygodowa, planszowa) – Rycerze Pustkowi, którzy pod szyldem Galakty doczekają się drugiej edycji i kickstartera. Wbijcie na spotkanie, a dowiecie się po co rozwaliliśmy tę biedną Australię na pół, dlaczego właśnie Australię, z jakiej paki druga edycja, co było nie tak z pierwszą i jakie wprowadziliśmy zmiany. Zapraszam, Szewcu.

Neuroshimy HEX nikomu przedstawiać nie trzeba. Turniej najbardziej kultowej gry planszową postapo. Niech wygra najlepszy, liczba miejsc ograniczona.

Turniej Mortal Kombat
piątek: 12:00-14:00
gdzie: Konsolowa
prowadzący: Velazkez

Kto chociaż raz nie grał w jedną z ponad dziesięciu części Mortal Kombat? Król bijatyk powraca, po zeszłorocznym emocjonującym turnieju. W tym roku zagramy w Mortal Kombat Trilogy tak więc będzie dużo możliwości do skopania tyłka przeciwnikowi. FLAWLESS VICTORY!!!


SOBOTA

Prize Figters
sobota: 19:00-22:00
gdzie: w terenie
prowadzący:

Punkt programu odbędzie się tylko jeśli warunki pogodowe na to pozwolą. Ring, światła reflektorów, oczy widzów skupione na Tobie. Pokaż kto tu jest badassem w znanym i cenionym pięściarskim turnieju, zdobądź fejm i nagrody.

Karaoke
sobota: 20:00-24:00
gdzie: Konferencyjna
prowadzący: Marta Gebru

Chcesz poczuć się jak przedwojenna gwiazda estrady? A może jedynie powydzierać w gronie znajomych? Wpadnij na The Voice of Wasteland! Wyrzuć z siebie w emocje nagromadzone podczas larpa.

Turniej Contry
sobota: 19:00-21:00
gdzie: Konsolowa
prowadzący: Velazkez

Na początku lat 90. XX wieku Polska była jeszcze bardziej dzika gospodarczo aniżeli współczesne Pustkowia. Tym bardziej dziwi, iż kilku panów z nieznanej wówczas firmy Bobmart sprawdziło do Polski klony japońskich konsol tajwańskiego pochodzenia. No ale nie o tym teraz…. Wraz z konsolami w zestawie znajdował się kartridż 168 in 1, a tam – kultowa Contra. Zapraszamy na turniej tej niesamowitej gry.


NIEDZIELA

Bukkake grozy
niedziela: 12:00
gdzie: Konferencyjna
prowadzący: Wizzl

Polarpowe podsumowanie tegorocznej gry – pytania, skargi, prośby, zażalenia. Wygląda to mniej więcej tak: gracze narzekają na orgów, orgowie na graczy, a ostatecznie wszyscy i tak sobie gratulują i dziękują za wspólną zabawę. Nie pytajcie nas jak to działa.

Szkółka Juggera
niedziela: 11:00
gdzie: teren
prowadzący:

Może tak mały wpierdol otulinką przed wyjazdem? To nie turniej, zero spiny – nie trzeba tworzyć i zapisywać drużyn. Warto jednak oderwać się od codzienności nim opuścicie nasz przybytek, poganiać za czaszką i spuścić wpieprz konkurencji. Punkt programu odbędzie się tylko jeśli warunki pogodowe na to pozwolą.

Munchkin postapo
niedziela: 11:00-13:00
gdzie: Bar

No ten. Jak się wam będzie nudzić i będziecie chcieli zagrać w munchkina postapo przed wyjazdem to zagramy sobie w niego w niedzielę. Zasady są te same, co w innych znanych wariacjach tej gry. Nasz Gość, nasz pan.